cs


mobilní nemocnice, záchranná služba, mobilní dílna!
Stanové řešení pro stavby a staveniště

výškové stavebnictví, pozemní stavebnictví, silniční stavebnictví, sanace

Stavební branže přináší často speciální požadavky na flexibilitu a reakční dobu Vašeho dodavatele. Zeltverleih Mehlhose je k tomuto zařízeno a je tak partnerem stavebních firem různých specifikací. Nabízíme vhodná řešení stanů a hal. Jako přechodná pracoviště ve stavitelství, stravovací prostory továren, jako ochrana citlivých materiálů nebo ochrana proti počasí při dlouhodobých stavebních činostech – průmyslové stany, skladovací stany nebo lehké ocelové haly Vám nabízí Zeltverleih Mehlhose jako správné řešení pro Váš stavební projekt. K tomu Vám garantujeme, že budou zaručeny na stavbě vysoké požadavky jako kvalita, bezpečnost a hospodárnost použitých produktů. Tak ručíme za důležitou ochranu Vašich zaměstnanců a bezpečnost Vašich projektů.

Průmyslové stany nabízí mobilitu, bezpečnost a efektivitu

Obzvláště v silničním, mostním nebo železničním stavitelství: u mobilních nebo časově náročných projektů vznikají v mnoha ohledech zvláštní kritéria, aby se projekt mohl bezpečně a efektivně realizovat. S vhodným řešením, stany a halami od Zeltverleih Mehlhose stojí stavebníci a stavební firmy na správné straně. To platí zejména pro sezóní dočasná pracoviště, která musí být rychle postavena a rozebrána a bezpečnostní a hospodárné požadavky nesmějí být sníženy. U dlouhodobých a statických projektů se zvýšenými nároky (např. ohnizdornost kvůli dlouhodobým svářečským pracím  nebo pískování oceli a lakýrnickým pracím), doporučujeme primárně použití vhodných hal – jak lehké stavební haly nebo ocelové haly. Na produkty od Zeltverleih Mehlhose jsou k dispozici odpovídající TÜV- a statické dokumenty pro stavební plánování a bezpečnost. Rádi Vás podpoříme na přání ve fázi plánování s našimi zkušenostmi pro praktické řešení ve stavební branži – a převezmeme se zkušeným týmem také dopravu  a montáž.

Kontaktování osobně nám líbilo pro podrobnější informace nebo dotazy týkající se jednotlivých řešení.otázky týkající se Stanové řešení pro stavby a staveniště?

KONTAKTUJTETyto produkty by vás mohly zajímat


Stahlhalle Industrie Logistik4

Ocelové haly

Zakázku postavený speciálně pro vaše potřeby a požadavky. Extrémní stabilita. Modulární konstrukce systému. Topení a klimatizace.

Ocelové haly
8

Zateplené haly

Ideální prostředí pro citlivé odvětví a požadavků. Efektivní spotřeba paliva. Pokaždé dobrý klimatu.

Zateplené haly
9

Stany pro staveniště

Flexibilní, snadno a rychle montovat a demontovat. Optimální ochrana před nepřízní počasí. Ochrana proti krádeži a vandalismu.

Stany pro staveniště
7

Stany na ochranu životního prostředí

Airy být uzavřen. Přechodové komory pro osob a vozidel. Ochrana proti počasí, chladu a vlhkosti. Kotva bez instalace.

Stany na ochranu životního prostředí
7

Sanační stany

Chrání citlivá stavebních materiálů nebo konstrukce budovy. Ideální pro prostorově omezená prostředí. Time Critical práce každý den a sezónu.

Sanační stany