cs


Inovativní. Produktivní. Flexibilní.
Stanová řešení pro průmysl a výrobu

Alles was Zelt: lehké stavební haly a stanové haly

Zeltverleih Mehlhose podporuje podniky také s řešením pro krátkodobé získání prostor pro Vaše podnikání. Nezávisle na tom, zda je potřeba krádkodobé  rozšíření kapacit nebo dlouhodobé navýšení skladovacích prostor, naše lehké stavební haly a stanové haly splní Vaše požadavky. Na přání Vám poradíme s plánováním a provedeme Vás krok po kroku až po konečnou montáž, kterou provede náš zkušený montážní tým. K tomu můžete využít také statické posudky k našim produktům. Tak ušetříte při realizaci  drahocenný čas a zredukujete tak náklady.

Renovace, rozšíření, novostavba

Obchodní podniky využívají naše haly například jako dočasné sklady nebo prodejní prostory během renovace, aby nebylo nutné přerušit provoz. Použité haly nebo stany je možné vytápět a mohou být proto využívány i v chladných měsících v roce. Podlahové elementy jsou zatížitelné až do 800 kg/m2 a jsou tak vhodné pro prezentaci všech možných produktů. Také sezónní prodej artiklů (artikly na dovolenou, vánoční nabídky) může být bez komplikací zahájen a znovu ukončen.
 Výrobní podniky (např. automobilový průmysl) navyšují s našimi halami ve výrobní spičce kapacitu. V potaz přícházejí lehké stavební haly nebo ocelové haly pro spolehlivou ochranu nachylných strojů nebo drahých výrobních linek. Nabízíme například dočasné výrobní haly pro pískování nebo lakýrnické práce, kde jsou kladeny nároky na protipožární ochranu.

Plánujete nový projekt ve Vašem podniku, nabídneme Vám řešení k dočasnému zastřešení. Tak bude Váš projekt během stavební fáze chráněn proti povětrnostním vlivům. Lehké stavební haly od Zeltverleih Mehlhose nabízejí hospodárnou alternativu pro nové projekty nebo dlouhodobé navýšení kapacit. K tomu Vás rádi doprovodíme od plánovácí fáze až po předání klíče od Vašeho hotového projektu.otázky týkající se Stanová řešení pro průmysl a výrobu?

KONTAKTUJTETyto produkty by vás mohly zajímat


Stahlhalle Industrie Logistik4

Ocelové haly

Zakázku postavený speciálně pro vaše potřeby a požadavky. Extrémní stabilita. Modulární konstrukce systému. Topení a klimatizace.

Ocelové haly
8

Zateplené haly

Ideální prostředí pro citlivé odvětví a požadavků. Efektivní spotřeba paliva. Pokaždé dobrý klimatu.

Zateplené haly
1

Prodejní stany

zajistit nepřerušitelný prodejní operace. Modular použití. Individuální prostorový koncept. Plně klimatizovaný vzduch.

Prodejní stany