cs


Pomoci. Chránit. Tábory.
Řešení pro armádu a pomocné organizace

mobilní nemocnice, záchranná služba, mobilní dílna!

Různé pomocné organizace nebo armáda jsou nasazovány jak v mírových, tak i krizových dobách doma i v zahraničí a operují často za extrémních podmínek. Aby bylo umožněno nasazení kdykoli, nabízí Zeltverleih Mehlhose stanové haly a stany pro různé požadavky a způsoby využití. Záchranná služba je například potřeba při pořádání větších akcí a vyžaduje záchrané stany pro zraněné. Technický pomocný institut, hasiči a jiné humanitní organizace kladou důraz při svých nasazení často na mobilní prostory. K tomu patří bezpečné skladování potřebného vybavení, klimatické aspekty nebo péče o poškozené. Také nasazení záchranáři potřebují adekvátní a bezpečné ubytování.
Vojenské organizace podporuje Zeltverleih Mehlhose cíleně u renovace nebo slučování podpůrných bodů. Tam přichází na řadu řešení jako mobilní dílny respektive dočasné haly jako zimní sklady pro techniku a vybavení pro nasazení. Ale také v přívětivějších dobách mohou být naše stany nebo haly použity na výstavách a veletrzích pro ukázku služeb a prezentaci různých organizací.

Flexibilní, robustní, spolehlivý

Stanové haly a stany od Zeltverleih Mehlhose poskytnou až 500 m2 plochy. Mohou být vybaveny flexibilně zátěžovou podlahou respektive s pevným nebo flexibilním opláštním. V každém případě ručí robustní konstrukce a odborné ukotvení za vysokou pevnost. Spolehlivá montáž je díky naší zkušenosti i za ztížených podmínek samozřejmostí. Od nás použité materiály a zabudované elementy jsou vysoce kvalitní  a garantují robustnost a spolehlivost.

Kontaktování osobně nám líbilo pro podrobnější informace nebo dotazy týkající se jednotlivých řešení.



otázky týkající se Řešení pro armádu a pomocné organizace?

KONTAKTUJTE



Tyto produkty by vás mohly zajímat


Stahlhalle Industrie Logistik4

Ocelové haly

Zakázku postavený speciálně pro vaše potřeby a požadavky. Extrémní stabilita. Modulární konstrukce systému. Topení a klimatizace.

Ocelové haly
8

Zateplené haly

Ideální prostředí pro citlivé odvětví a požadavků. Efektivní spotřeba paliva. Pokaždé dobrý klimatu.

Zateplené haly
Industriezelt Lagerzelt 1

Průmyslové stany a stany pro skladování

Rychle a flexibilně vytvářet další skladovací zařízení nebo výrobní závody. Robustní. Hospodárně. Flexibilní.

Průmyslové stany a stany pro skladování