cs


Podpora nápadů
Podpora s konceptem: řešení stanů pro kuminity

Alles was Zelt: nouzové ubytování a komunální služby

Nejpozději při trvalé uprchlické situaci je pro komunity, města a obce ubytování osob důležité téma. Často nastane problém najít narychlo dostačující ubytovací prostory. Proto je potřeba najít flexibilní a lidské řešení pro delší dobu. Ale také pro nouzové situace a havárie (např. při evakuaci, záplavách nebo nálezu bomb) mohou být poskytnuty regionální nebo komunální nekomplikované ubytovací možnosti. To se týká jak postižených osob, tak i zachraňujících osob. Tady přicházejí na řadu flexibilní a rychlá řešení od Zeltverleih Mehlhose.

Flexibilita, odolnost, komfort

Nouzové ubytování od Zeltverleih Mehlhose mohou být zřízena bez ukotvení a jsou tak velmi flexibilní pro lokální možnosti. Postavení je rychlé  a bez poškození podkladu – také u asfaltových a dlažděných ploch. Tyto ubytovací stany mohou být individuálně vybaveny termo – vnitřní stěnou, vytápěním a podlahou. Proto jsou vhodné za každého počasí, roční dobu a také pro dlouhodobé ubytování osob – až do 2000 m2 užitné plochy pro ubytování. Modulární koncepce umožňuje měnit šířku a výšku celé stavby a reagovat tak včas na nastalou situaci.

Kontaktování osobně nám líbilo pro podrobnější informace nebo dotazy týkající se jednotlivých řešení.otázky týkající se Podpora s konceptem: řešení stanů pro kuminity?

KONTAKTUJTETyto produkty by vás mohly zajímat


Stahlhalle Industrie Logistik4

Ocelové haly

Zakázku postavený speciálně pro vaše potřeby a požadavky. Extrémní stabilita. Modulární konstrukce systému. Topení a klimatizace.

Ocelové haly
8

Zateplené haly

Ideální prostředí pro citlivé odvětví a požadavků. Efektivní spotřeba paliva. Pokaždé dobrý klimatu.

Zateplené haly
Industriezelt Lagerzelt 1

Průmyslové stany a stany pro skladování

Rychle a flexibilně vytvářet další skladovací zařízení nebo výrobní závody. Robustní. Hospodárně. Flexibilní.

Průmyslové stany a stany pro skladování